top of page

Ви можете повідомити про корупційне правопорушення!

КНП "3-я міська поліклініка м. Львова"  забезпечує приймання та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно сигналізують про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції".

 

Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" іншою особою. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції", які можуть бути перевірені, зокрема, відомості про обставини правопорушення, місце і час його вчинення, особу, яка вчинила правопорушення, тощо. 

 

Всі повідомлення розглядаються згідно з вимогами законодавства.

 

Як повідомити про корупційне правопорушення:

 

Для подачі повідомлення можливо використати наступні канали:

  • телефон 032-267-06-12 

  • електронну пошту dplz@ukr.net

  • письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу: вул. Повітряна, 99, м. Львів, 79052

  • на особистому прийомі громадян уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції КНП "3МП м. Львова" (вівторок з 15:30 до 16:30, четвер з 16:00 до 17:00, каб. 319). 

bottom of page