top of page

Без реабілітації не обійтись!

Ліки чи хірургічні втручання допомагають впоратися з багатьма захворюваннями. Але не все можна подолати лише за допомогою лікування без активної участі пацієнта. Покращити або компенсувати деякі функції вдається тільки шляхом щоденної наполегливої праці з реабілітологом.


Водночас реабілітація – це не лише відновлення після складних травм. Вона допомагає співіснувати з хронічними захворюваннями, віковими змінами, вродженими вадами, порушеннями зору, слуху, моторики чи координації. Вона навчає жити активно, але так, щоб не спровокувати загострення і не нашкодити собі.


Реабілітація покращує не лише фізичний стан. Можливість себе обслуговувати, навчатися, працювати і займатися улюбленими справами завдяки реабілітації покращує настрій та додає впевненості у собі. А коли є цікаве заняття, менше відчувається біль та інший дискомфорт, спричинений хворобою. 


На жаль, наслідки деяких захворювань повністю усунути неможливо. Втім – життя триває! Реабілітація допомагає проживати його на повну, з якнайменшими обмеженнями через хворобу.


Джерело: Physiopedia70 переглядів

Comments


bottom of page