top of page

Ви переїли чи настав час йти до лікаря?

Кожного року ми стараємось не переїдати під час свят. Але як би ми не хотіли, це все одно якимось чином виходить. Як відрізнити ознаки переїдання від симптомів захворювання?


При переїданні можливе відчуття жару, запаморочення, підвищення артеріального тиску та прискорення серцебиття, сонливість, здуття живота, поява газів та печії, неспокійний сон.


А якщо після застілля ви відчуваєте нападоподібний гострий біль у верхній частині живота, нудоту, блювання, яке не приносить полегшення, здуття, бурчання в животі та пронос (3-4 рази на день) – це може бути загострення панкреатиту! В такому разі вам необхідно своєчасно звернутися за медичною допомогою.


Також споживання надлишкової кількості страв може спричинити загострення холециститу, що теж вимагатиме візиту до лікаря. Найчастіше симптоми такі: сильний біль у верхній правій частині живота (правому підребер'ї), нудота, блювання, гіркота в роті та свербіж шкіри.


Тому не варто зловживати їжею та напоями, а також займатися самолікуванням! Звертайтеся до сімейного лікаря за перших ознак захворювання та будьте здоровими у 2024 році.


Джерело: Web MD

46 переглядів

Comments


bottom of page