top of page

Гідраденіт — «спекотна» проблема пахв

Тепло надійно закріпилося в Україні, і це означає, що сезон гідраденітів відкрито. А попереду ще спекотне літо, отже проблема з кожним днем ставатиме все розповсюдженішою.


Гідраденіт представляє собою запалення потових залоз (здебільшого пахвинних) із приєднанням інфекції, спричиненої бактеріями золотистого стафілококу. В більшості випадків гідраденіт виглядає як об'ємне болісне утворення із рожевою або червоною шкірою над ним. Із часом із даного утворення починає виділятися гній. Лікувати гідраденіт необхідно якомога швидше! Інакше гнійний процес буде розповсюджуватися.


Лікуванням гідраденіту займається хірург. Він проводить операцію, призначає медикаменти, перев'язки, контролює стан пацієнта та слідкує за загоєнням післяопераційної рани.


Велика помилка вважати гідраденіт дрібницею! Без своєчасного лікування він призводить до:

  • розвитку флегмони пахвової ділянки, а якщо і її не лікувати — флегмони верхньої кінцівки, бокової стінки грудної клітки

  • інтоксикації (отруєння) організму

  • тривалої втрати працездатності

  • сепсису

Якщо у вас у ділянці пахов з'явився гідраденіт — негайно звертайтеся до хірурга нашої поліклініки. Зволікання лише шкодить здоров’ю!


Джерела: Pubmed, ScienceDirect

283 перегляди

Commentaires


bottom of page