top of page

Навчання з цивільного захисту населення щодо дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій

24 лютого 2023 року за участі представника Управління запобігання НС та ЦЗ по Львівській МТГ ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковника служби цивільного захисту Сергія Дудка та керівництва 3-ої міської поліклініки м. Львова відбулося спеціальне об'єктове навчання з цивільного захисту населення щодо дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру на об’єкті за адресою: м. Львів, вул. Повітряна, 99.


Під час навчання було проведено навчальну евакуацію персоналу поліклініки з приміщень будівлі. Також проведено теоретичні заняття з даною категорією осіб, зокрема щодо дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, доведено статистику надзвичайних ситуацій, пожеж та причин їх виникнення. Окремо зверталася увага на адміністративній відповідальності за самовільне спалювання сміття, трави, сухостою, сухого листя, гілок дерев тощо. Також було наголошено на питаннях виконання Правил пожежної безпеки та проведено практичні заняття по використанню первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників).

Було звернуто увагу на діях персоналу та пацієнтів під час сигналу «Повітряна Тривога», розглянуто дії осіб під час виявлення підозрілих, вибухонебезпечних та невідомих предметів. Окремо звернуто увагу на правильності та практичності використання засобів індивідуального захисту органів дихання.


Дані навчання пройшли у цікавому форматі – діалог з відповідними питаннями доповідачу та дієвими і розширеними відповідями усім учасникам заходу.


175 переглядів

Comments


bottom of page