top of page

Якими мають бути мої дії, якщо я забуду прийняти препарат від гіпертонії вчасно?

Артеріальна гіпертензія – «мовчазний», але серйозний руйнівник вашого здоров’я. Єдиним надійним методом лікування цього захворювання є прийом антигіпертензивних препаратів. Та інколи буває стільки справ, проблем та інших ситуацій, через які ви можете просто забути прийняти ліки. Як тоді бути?


Якщо ви пропустили прийом ліків всього лише один раз, це не є чимось небезпечним. Проте не варто таку помилку робити своєю регулярною звичкою, адже тоді рівень артеріального тиску не контролюється, що може стати причиною гіпертонічного кризу, інфаркту чи інсульту.


Якщо таблетку ви приймаєте зранку, а згадали, що пропустили її прийом десь в обід (пройшло менше 4 год), то ви можете випити її в цей час. Проте вже увечері чи вночі робити цього не варто, а тим паче не варто приймати подвійну дозу ліків. Краще в цій ситуації повернутися до рутинного прийому препарату наступного дня.


Щоб не забувати регулярно приймати ліки, ви можете розмістити їх на видному місці, купити таблетницю чи встановлювати нагадування на телефоні.


Джерело: Everyday Health

155 переглядів

ความคิดเห็น


bottom of page